Přehled akcí a slev na fotoaparáty, fotopříslušenství

Využijte akční nabídky CEWE FOTOLAB a našich dodavatelů na digitální fotoaparáty, objektivy, fotografické příslušenství. Pokaždé není výhodné pořídit si nové zboží – i zde máme řešení v podobě Fotobazaru.

Dárky k nákupu fototechniky

Akční nabídky a slevy dle jednotlivých značek

Akce na prodejnách CEWE FOTOLAB

Testování – Diskuze – Poradenství – Photowalk – Akční nabídky na prodejně

Foto bazar

Pořiďte si za výhodných cenových podmínek zánovní, rozbalenou nebo krátkodobě použitou fototechniku. Ve foto bazaru se objevuje výhradně zboží se zárukou nejčastěji v délce 12 až 24 měsíců.

Půjčovna

Výhodné nákupy po celý rok

Skvělé zážitky, a ještě lépe záběry, dosáhnete jedině fototechnikou od CEWE Fotolab. Každou chvíli pro Vás připravujeme jedinečné a neopakovatelné akce a slevy – nejen na fotoaparáty. Vybírejte z množství fotoaparátů ve slevě nebo doplňte svou fotografickou výbavu spolu s CEWE Fotolab.

S prodejem fototechniky máme mnohaleté zkušenosti a v našem týmu se nacházejí kvalifikovaní zaměstnanci, kteří Vám vždy rádi a ochotně poradí. Víme, že současnost vyžaduje více, i proto Vám na vybrané modely fotoaparátů a fototechniky nabízíme výrazné slevy a pravidelné akce. Využijte některou z našich výhodných akci a doplňte svou výbavu na fotografování novým fotoaparátem, objektivem, filtrem nebo fotobrašnou. Ať si už vyberete jakkoliv, věříme, že s akcemi a slevami od CEWE Fotolab bude Váš nákup vždy příjemný a zároveň výhodný. Nepromeškejte jedinečnou příležitost a sledujte aktuální akce a slevy.

Kromě klasických akcí a slev Vám pravidelně, ve spolupráci se známými značkami, přinášíme i neopakovatelné cashback akce. Ať už je Vaší oblíbenou značkou Canon, Sony, Olympus nebo jiný výrobce fototechniky, zachovejte nám přízeň a buďte mezi prvními, kteří se o novém cashback dozvědí. Hodnota cashback se liší v závislosti od výrobce a produktů, na které je možné cashback uplatnit. V CEWE Fotolab je naším cílem, aby byl nákup fototechniky pro Vás nejen jednoduchý ale také výhodný. Díky různým akcím a cashback vhodně doplníte svou výbavu, případně se připravíte na nové fotografické dobrodružství a výzvy.